KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15337225
nr 1533 7225
Jan Andersson
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Dansande kvinna. Signerad, daterad 1997. Olja på duk, 100x81 cm, oramad
Jan Andersson, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:57:23